Szanowni Państwo,

witamy na naszej stronie internetowej. Z przyjemnością prezentujemy Państwu ofertę Naszej Kancelarii.

Jesteśmy dynamicznie rozwijającą się Kancelarią Adwokacko Radcowską z ogromnym doświadczeniem nabytym również w największych polskich korporacjach prawniczych. Naszą specjalnością jest pełna i kompleksowa obsługa prawna spółek osobowych, kapitałowych, podmiotów gospodarczych, a także osób fizycznych. Możemy również poszczycić się wieloma sukcesami w innych dziedzinach prawa.

Praktyka i Zespół

Właścicielem Kancelarii jest licencjonowany Radca Prawny Małgorzata Piekarska-Mróz.

Małgorzata Piekarska-Mróz

Jest absolwentką Wydziału Prawa Uniwersytetu Kardynała Stefana Wyszyńskiego w Warszawie. W 2012 r. Małgorzata Piekarska-Mróz ukończyła aplikację radcowską przy Okręgowej Izbie Radców Prawnych w Warszawie i została wpisana na listę radców prawnych Okręgowej Izby Radców Prawnych w Warszawie. Specjalizuje się w szeroko rozumianym prawie gospodarczym, prawie cywilnym, rodzinnym oraz w prawie przewozowym oraz w windykacji należności. Od wielu lat związana z rynkiem ubezpieczeń, w szczególności w zakresie obsługi prawnej szkód

z tytułu odpowiedzialności cywilnej, szkód majątkowych oraz osobowych a także ubezpieczeń transakcji handlowych – doświadczenie zdobyte zarówno podczas pracy dla ubezpieczycieli jak i dla ubezpieczonych dochodzących swoich roszczeń od ubezpieczycieli. Specjalizuje się w sprawach cywilnych w tym w szczególności w sprawach spadkowych i rodzinnych. Posiada również bogate doświadczenie w zakresie kompleksowej obsługi firm.

Małgorzata Piekarska-Mróz

Jest absolwentką Wydziału Prawa Uniwersytetu Kardynała Stefana Wyszyńskiego w Warszawie. W 2012 r. Małgorzata Piekarska-Mróz ukończyła aplikację radcowską przy Okręgowej Izbie Radców Prawnych w Warszawie i została wpisana na listę radców prawnych Okręgowej Izby Radców Prawnych w Warszawie. Specjalizuje się w szeroko rozumianym prawie gospodarczym, prawie cywilnym, rodzinnym oraz w prawie przewozowym oraz w windykacji należności. Od wielu lat związana z rynkiem ubezpieczeń, w szczególności w zakresie obsługi prawnej szkód z tytułu odpowiedzialności cywilnej, szkód majątkowych oraz osobowych a także ubezpieczeń transakcji handlowych – doświadczenie zdobyte zarówno podczas pracy dla ubezpieczycieli jak i dla ubezpieczonych dochodzących swoich roszczeń od ubezpieczycieli. Specjalizuje się w sprawach cywilnych w tym w szczególności w sprawach spadkowych i rodzinnych. Posiada również bogate doświadczenie w zakresie kompleksowej obsługi firm.

Kadra współpracowników jest stała od wielu lat. W zależności od potrzeb Kancelaria współpracuje z wyspecjalizowanymi firmami i uznanymi autorytetami w poszczególnych specjalizacjach prawa. Współpraca ta pozwala nam na realizację zadań z wielu gałęzi prawa z jednoczesnym zapewnieniem najwyższej jakości świadczonych usług.

Naszą dumą jest zachowanie najwyższych standardów obsługi klienta poprzez raportowanie trwających procesów oraz stały codzienny kontakt z Naszymi Klientami.