Milanówek – Warszawa

tel: (+48) 888-462-492

Kancelaria Radcy Prawnego
Małgorzata Piekarska-Mróz

O Nas

gonia_staff_www

Szanowni Państwo,

witamy na naszej stronie internetowej. Z przyjemnością prezentujemy Państwu ofertę Naszej Kancelarii.

Jesteśmy dynamicznie rozwijającą się Kancelarią Radcy Prawnego z ogromnym doświadczeniem nabytym w największych polskich korporacjach prawniczych. Naszą specjalnością jest pełna i kompleksowa obsługa prawna spółek osobowych, kapitałowych, podmiotów gospodarczych, a także osób fizycznych. Możemy również poszczycić się wieloma sukcesami w innych dziedzinach prawa.

PRAKTYKA i ZESPÓŁ

Właścicielem Kancelarii jest licencjonowany Radca Prawny Małgorzata Piekarska-Mróz.

Jest absolwentką Wydziału Prawa Uniwersytetu Kardynała Stefana Wyszyńskiego w Warszawie. Małgorzata Piekarska-Mróz ukończyła aplikację radcowską przy Okręgowej Izbie Radców Prawnych w Warszawie i została wpisana na listę radców prawnych Okręgowej Izby Radców Prawnych w Warszawie. Specjalizuje się w szeroko rozumianym prawie gospodarczym, prawie cywilnym, rodzinnym oraz w prawie przewozowym oraz w windykacji należności.

Karierę zawodową rozpoczęła w Kancelarii Dyrda, Szymański, Kondratowicz w Warszawie. Następnie związana była z firmą przewozową Siódemka. Od 2008r. szczególny nacisk w karierze kładzie na rynek ubezpieczeń gospodarczych – w szczególności związana z obsługą prawną szkód z tytułu odpowiedzialności cywilnej, szkód majątkowych oraz osobowych a także ubezpieczeń transakcji handlowych. W trakcie odbywania aplikacji radcowskiej współpracowała z Kancelarią Adwokacką Henryk Szymon Osiejewicz a następnie z Kancelarią Euler Hermes Mierzejewska. W trakcie dotychczasowej kariery zawodowej obsługiwała również w sposób kompleksowy małe firmy działające na rynku transportowym oraz na rynku usług rolniczych, ogrodniczych oraz w branży IT i HR a także związana była z firmami windykacyjnymi.

Kadra współpracowników jest stała od wielu lat. W zależności od potrzeb Kancelaria współpracuje z wyspecjalizowanymi firmami i uznanymi autorytetami w poszczególnych specjalizacjach prawa. Współpraca ta pozwala nam na realizację zadań z wielu gałęzi prawa z jednoczesnym zapewnieniem najwyższej jakości świadczonych usług.

Naszą dumą jest zachowanie najwyższych standardów obsługi klienta poprzez raportowanie trwających procesów oraz stały codzienny kontakt z Naszymi Klientami.

Swoją skuteczność opieramy przede wszystkim na profesjonalizmie osób zaangażowanych w ramach określonego zadania.

Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą 

Podziel się z innymi:

Copy link
Powered by Social Snap